Manifestomuz

Anasayfa » Manifestomuz

Decarbonia, insanlığın özellikle karbon salınımı ile bağlantılı çevresel olumsuz etkilerini azaltma misyonuyla kurulmuştur. Bu amaca, toplumsal katılımı, çevre bilincine sahip işletmeleri ve yatırımcıları birleştirerek ulaşmayı amaçlar.

Yatırımlarımızın gerçekten çevre dostu olduğundan emin olmak için, yalnızca resmi kuruluşlarca şeffaf olarak denetlenen ve çevre üzerinde olumlu bir etkiye sahip olduğu tespit edilen projelere yatırım yaparız. Gelecekte karbon dengeleme sağlayabilecek potansiyele sahip yeni karbon dengeleme projelerine yatırım yapmaya özellikle odaklanıyoruz.

İnsan faaliyetlerinin çevreye olan olumsuz etkisini azaltma hedefini paylaşan tüm birey ve kuruluşlarla ortaklıklara açığız. Ayrıca, gezegenimizde daha iyi bir gelecek kurmak için çalışan tüm resmi sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarını destekliyoruz.

Decarbonia’nın iş modeli çevresel ve ekonomik yaklaşımları birleştirse de, çevre her zaman önceliklidir. Bu ilkemiz sadece ve sadece çevreye ve insanlığa faydalı projelere yatırım yapacağımız anlamına gelir.

Decarbonia, gerçek, sürdürülebilir çözümlere yatırım yaparak çevre üzerinde olumlu bir etki yaratmayı taahhüt eder.