İş Ortağımız Olun

Anasayfa » İş Ortağımız Olun

Her büyüklükteki tüm işletmeleri bekleriz

İş ortaklarımızın karbon ayak izlerini dengelemelerine yardımcı olmaya ve gezegenimizi korumak için atılan tüm adımları desteklemeye kararlıyız. Hepimizin bildiği gibi, ikinci bir Dünya yok.

Çevre bilinci modern toplumlarda artmaya devam ediyor. Tüketiciler, çevre dostu ürünler ve/veya karbon ayak izlerini dengelemek için yollar arıyor ve aynı zamanda uygun fiyat talep ediyorlar.

Birçok şirket net sıfır karbon hedeflerini şirket düzeyinde belirleyerek daha “yeşil” olmanın yolları arıyor, ancak bu süreç maalesef hem maliyetli, hem de uzun. İş modelinize bağlı olarak bazı süreçler, örneğin tedarik zincirinin bazı adımları, kontrolünüz dışında olabilir. Üretici ve hizmet sağlayanlar tüm iyi niyetleriyle iklim nötr olmak için istekli olsalar da, değişim zaman alıyor. Diğer yandan, tedarikçi ağınızı değiştirme gibi önemli değişiklikler hayata geçirmesi zor, zaman isteyen, riskli ve muhtemelen gelir ve giderlerinize olumsuz etki yapabilecek adımlar.

Decarbonia, şirketlerin gelirlerini ve karlılıklarını korumalarına yardımcı olacak yeni bir seçenek sunuyor. Decarbonia API aracılığıyla, şirketler müşterilerine doğrudan ortalama alışveriş sepeti değerinin %2’si kadar uygun bir fiyata karbon dengeleme seçeneği sunabilirler.

Decarbonia API, şirketlere ayrıca sattıkları ürün ve hizmetlerin karbon dengeleme sertifikalarını tamamen veya kısmen finanse etme ve kendi Scope 3 emisyonlarını doğrudan sıfırlama fırsatı sunar. Bu şekilde, çevreye duyarlı tüketicilere hizmet ederken ve karbon ayak izlerini azaltır veya sıfırlayabilirler.

Decarbonia, kullanım için kurulum maliyeti veya abonelik ücreti talep etmez. Kurulumu basittir ve teknolojimiz sistem hızınızı etkilemez. Müşterilerinize karbon ayakizi dengelenmiş bir alışveriş deneyimi sunarken, şirketinizin herhangi bir ek maliyet olmadan iklim değişikliğine önemli katkı sağlar ve müşteri tabanınızı arttırır, bağlılık yaratırsınız.