Kurumsal Karbon Dengeleme Hizmeti

Anasayfa » Kurumsal Karbon Dengeleme Hizmeti

Kurumsal karbon ayak izini dengelemek için yüksek kaliteli karbon kredileri

Decarbonia, işletmelerin karbon ayak izlerini azaltmalarına yardımcı olmayı amaçlar ve her büyüklükte işletmeler tarafından kullanılabilecek yüksek kaliteli karbon kredileri sunar. Karbon kredilerinin kalitesini garanti altına almak için Gold Standard, Verified Carbon Standard ve Birleşmiş Milletler (CDM) tarafından onaylanmış akredite projelerden krediler satın alır ve bu kredileri kullanımdan kaldırır. Bu şekilde, işletmelerin karbon salınımlarını güvenilir bir şekilde dengelemelerini sağlar.

Geniş bir proje ağına ve küresel borsalardaki hesaplara sahibiz, bu da karbon kredileri için rekabetçi fiyatlar sunmamızı sağlar. Bu şekilde, işletmeler kolaylıkla uygun fiyatlı yüksek kaliteli karbon kredileri satın alabilirler. Ayrıca, iş ortaklarımıza ağaçlandırma, ormanlandırma, sosyal kalkınma veya temiz enerji gibi farklı karbon dengeleme projeleri arasından seçim yapma veya belli bir oranda portföy haline getirme seçeneğini de sunuyoruz.

Şirketinizin karbon ayak izini dengelemek isterseniz ihtiyaçlarınız hakkında görüşebilir ve karbon salınımınızı uygun maliyetli ve güvenilir bir şekilde dengelemeniz için en iyi seçenekleri sunabiliriz. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve işletmenizi nasıl daha sürdürülebilir hale getirmek için nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bize ulaşın.