ÇÖZÜMLERİMİZ

Kurumsal Karbon Ayak İzi Raporlaması

Güvenilir ve kapsamlı metodolojimiz ve farklı organizasyon modellerine göre ekiplerinizi yönlendiren akıllı asistan hizmetimiz ile karbon ayak izinizi en güvenilir ve hızlı şekilde ölçerek ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak raporlayın.

Karbon-nötr bir kuruluş olma yolunda tüm adımlarınızı Decarbonia ile belirleyin ve gerçekçi uygulanabilir adımlar atın. Kuruluşunuzun hedeflerini ve aksiyon planlarını belirleme konusunda ulusal ve uluslararası Benchmark veri bankalarımızdan yararlanın.

Image
Image

Hesaplama ve Raporlama

Hizmetlerimiz tüm sektörleri kapsamaktadır. Kapsamlı veri tabanımız, gelişmiş hesaplama algoritmalarımız, esnek şablonlarımız ve TSRS ve uluslararası GHG ve ISO standartlarına uygun metodolojimizle kurumunuzun karbon ayak izini hızlı ve detaylı bir şekilde hesaplar ve arzu ettiğiniz periyodlarda raporlarız.
Image

Danışmanlık

Uluslararası ve ulusal sektör ortalamalarını baz alarak benchmarklar sunar, danışmanlık hizmetimizle iyileştirme potansiyellerini inceler ve karbon-nötr yolculuğunuz için gerçekçi hedef ve aksiyonlar belirleriz.
Image

Dengeleme ve Sertifika

Ulusal ve uluslararası piyasalardaki tüm karbon dengeleme projelerini tarayarak kaynaklarınızı en uygun maliyetlerle, etkin karbon dengeleme projelerine aktarmanıza yardımcı olur. Karbon Tescil Platform resmi sertifikalarıyla belgeler ve Sürdürülebilirlik Raporunuzda kullanabilmenizi sağlarız.
KARBON NÖTR YOLCULUĞU

Neden Kullanmalısınız?

Karbon Ayak İzi Raporlamanızı Akıllı Asistanımız yardımı ile sadece ihtiyaç duyduğunuz modülleri kullanarak tüm detay ve verileri ile tek bir platformda görür ve Otomatize Raporlama fonksiyonumuzla operasyonel maliyetlerinizi düşürürsünüz. Güvenli hesaplama metodolojimizle Sınırda Karbon Düzenleme Mekanizmasına (SKDM) tam uyum sağlar ve avantajlı Çevreci Finansman Kaynaklarına ulaşırsınız.

Ayrıca, karbon-nötr bir şirket olarak adımlarınızın gezegenimizin geleceğini gözettiğini müşterilerinize, çalışanlarınıza ve topluma anlatabilirsiniz. Üstlendiğiniz bu sorumlulukla çalışanlarınızın aidiyet duygusunu, yatırımcıların ilgisini ve müşterilerinizin size duyduğu güveni daha da artırırsınız.

DECARBONİA

Diğer Çözümlerimizi Keşfedin