ÇÖZÜMLERİMİZ

Yeşil Etkinlik

Düzenlenen her etkinliğin gezegenimize negatif bir maliyeti var. Yeşil etkinlikler, ısıtma, aydınlatma, katılımcıların ulaşım, konaklama, gıda tüketimi gibi kalemlerin karbon ayak izini hesaplar ve doğa dostu projeleri finanse ederek negatif maliyetlerini dengeler.

Tüm etkinlikleriniz için çözüm ortağınız olarak size hesaplama, dengeleme ve raporlama konularında eşlik etmekten memnuniyet duyarız.

Image
Image

Karbon Ayak İzi Hesaplama ve Danışmanlık

Düzenlediğiniz tüm etkinliklerin (konser, kongre, lansman, toplantı, eğitim, vb.), karbon ayak izini uluslararası standartlarda hesaplayarak en güvenilir karbon ayak izi verilerini sunarız.

Çözümümüz ayrıca etkinliğinizin planlama, kurulum ve uygulama süreçlerinde karbon ayak izinizi nasıl azaltabileceğiniz hakkında alacağınız danışmanlık hizmetimizi de kapsar.

Image

Karbon Dengeleme ve Sertifikalandırma

Karbon dengeleme projelerine katkıda bulunarak etkinliğinizi karbon-nötr bir hale getirmenizi sağlarız. Sizin için en uygun maliyetlerle, etkin karbon dengeleme projelerini seçiyor ve karbon ayak iziniz oranında kaynağı doğa dostu yeşil projelere aktarmanıza aracılık ediyoruz.

Tüm katkılarınızı Karbon Tescil Platformları'nın resmi sertifikaları ile belgelendiriyoruz.

Image

Uluslararası Standartlarda Raporlama

Etkinliğiniz sonrası çevre etkinizi gösteren tüm istatistiksel verileri ve etkinlik öncesi ve sırasında karbon ayak izini azaltmaya yönelik alınan tüm aksiyonları uluslararası standartlarda belgeliyor, iç ve dış iletişiminizde kullanılmak üzere hazırlıyoruz.

Etkinliğinize katılan kişiler, karbon ayak izinizi azaltmaya yönelik kararlılığınızı görmekten ve katıldıkları etkinliğin karbon-nötr yeşil bir etkinlik olduğunu bilmekten mutluluk duyacaktır.